• Сталь Д
3 Грудня 2017, 15:34  Версія для друку  Відправити другу
×
Катерина Монзуль перервала матч "Карпати" – "Олімпік" https://www.segodnya.ua/img/article/10955/89_main.1512308058.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10955/89_tn.1512308058.jpg Новини Сильний снігопад не дає можливості командам вийти на поле
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Прибирання снігу.</span> <span>Фото</span> <span>ФК</span> <span>"</span><span>Карпати</span><span>"
Прибирання снігу. Фото ФК "Карпати"

Катерина Монзуль перервала матч "Карпати" – "Олімпік"

Сильний снігопад не дає можливості командам вийти на поле

Матч 18 туру чемпіонату України з футболу між львівськими "Карпатами" і донецьким "Олімпіком" перерваний.

Головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль не вирішила командам розпочати другий тайм через рясний снігопад. Поле не встигають очистити від снігу. До прибирання долучилися навіть фанати.

Поки невідомо, чи будуть сьогодні догравати матч або його перенесуть на інший день.

Після першого тайму нічия - 1: 1. За львів'ян гол забив Мякушко на 42 хвилині, "Олімпік" відігрався на 45 - відзначився Кравченко