11 Березня 2018, 15:57  Версія для друку  Відправити другу
×
"Карпати" в меншості програли "Олімпіку" https://www.segodnya.ua/img/article/11213/41_main.1520776677.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11213/41_tn.1520776677.jpg Новини Голи Бєлєнького, Пасіча і Щедрого дозволили "Олімпіку" зберегти перше місце у другій групі чемпіонату України
<p style="text-align: justify;">"Карпати" - "Олімпік" - 0:3. Фото fckarpaty.com</p>
"Карпати" - "Олімпік" - 0:3. Фото fckarpaty.com

"Карпати" в меншості програли "Олімпіку"

Голи Бєлєнького, Пасіча і Щедрого дозволили "Олімпіку" зберегти перше місце у другій групі чемпіонату України

В матчі 23 туру української Прем'єр-ліги "Карпати" мінімально програли "Олімпіку". Поєдинок пройшов у неділю на стадіоні "Україна" у Львові і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Романа Санжара.

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив Станіслав Бєлєнький, а в останні 10 хвилин гри голи забили Геннадій Пасіч і Артем Щедрий.

Арбітр матчу показав вісім жовтих карток і одну червону - Леонід Акулінін був вигнаний з поля на 63-й хвилині, отримавши друге попередження.

Після цього матчу в активі "Олімпіка" стало 31 очко - команда лідирує у другій групі чемпіонату України. У "Карпат" в турнірній таблиці чемпіонату України залишилося 19 очок і передостаннє місце.

"Карпати" – "Олімпік" – 0: 3 (0: 1)
Гол: Бєлєнький (45), Пасіч (84), Щедрий (90 + 2_
Жовті картки: Акулінін (45 + 2), Кльоц (51), Вербний (56), Акулінін (63), Федецький (63), Гуцуляк (87) - Цимбалюк (67), Іллой-айєт (77)
Видалення: Акулінін (63, повторне попередження)

Нагадаємо, що в попередньому турі чемпіонату України "Олімпік" на виїзді мінімально поступився "Маріуполю".

В свою чергу, "Карпати" вдома були розгромлені "Шахтарем" – 0:3.