1 Серпня 2015, 18:59  Версія для друку  Відправити другу
×
"Карпати" в Києві обіграли "Олімпік" https://www.segodnya.ua/img/article/6370/40_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6370/40_tn.jpg Новини Єдиний гол на 20-й хвилині забив Денис Кожанов

"Карпати" в Києві обіграли "Олімпік"

Єдиний гол на 20-й хвилині забив Денис Кожанов

У матчі третього туру чемпіонату України "Карпати" обіграли "Олімпік". Поєдинок у суботу пройшов у Києві на стадіоні ім. Баннікова і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Ігор Йовічевіча.

Єдиний гол на 20-й хвилині забив півзахисник Денис Кожанов, який обіграв захисника і пробив точно в правий від воротаря "Олімпіка" кут.

Для "Карпат" ця перемога стала другою в третьому матчі - львів'яни набрали вже 6 очок. "Олімпік" поки набрав одне очко.

Анонс 3-го туру чемпіонату України: час, ТБ, результати, таблиця.

"Олімпік" - "Карпати" - 0: 1 (0: 1)
Гол: Кожанов (20)
Жовті картки: Костевич (16), Даушвілі (38), Мірошниченко (55), Йовічевич (тренер, 80)