8 Серпня 2015, 21:24  Версія для друку  Відправити другу
×
"Карпати" розгромили "Чорноморець" 4: 0 https://www.segodnya.ua/img/article/6390/54_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6390/54_tn.jpg Новини Львів'яни здобули третю перемогу в чотирьох турах чемпіонату України

"Карпати" розгромили "Чорноморець" 4: 0

Львів'яни здобули третю перемогу в чотирьох турах чемпіонату України

У матчі четвертого туру чемпіонату України "Карпати" розгромили "Чорноморець". Поєдинок у суботу пройшов на стадіоні "Україна" у Львові і завершився з рахунком 4: 0 на користь команди Ігора Йовічевіча.

Львів'яни забили по два голи в кожному з таймів. Відзначилися: Карноза (5 хвилина), Голодюк (19), Страшкевич (75) і Даушвілі (90 + 2).

Після цього матчу "Карпати" набрали 9 очок і знаходяться в лідируючій групі. У "Чорноморця" залишилося одне очко.

"Карпати" - "Чорноморець" - 4: 0 (2: 0)
Голи: Карноза (5), Голодюк (19), Страшкевич (75), Даушвілі (90 + 2)
Жовті картки: Мирошниченко (45 + 1) - Філімонов (15), Ковалець (36), Насімі (68)