• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
22 Липня 2014, 11:24  Версія для друку  Відправити другу
×
Ігор Суркіс: "Я відразу не розглянув у Блохіні непорядної людини" https://www.segodnya.ua/img/article/5387/32_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5387/32_tn.jpg Новини Блохін вимагає від "Динамо" мільйони. Суркіс: "Остаточно зіпсую йому репутацію"

Ігор Суркіс: "Я відразу не розглянув у Блохіні непорядної людини"

Блохін вимагає від "Динамо" мільйони. Суркіс: "Остаточно зіпсую йому репутацію"

Олег Блохін, під керівництвом якого "Динамо" вперше в історії опустилося нижче другого місця в ЧУ, вимагає від клубу компенсацію за своє незаконне, як він вважає, квітневе звільнення. Справу вже відкрила палата суперечок ФФУ, куди звернувся екс-коуч киян. Сума обчислюється мільйонами євро.

Багатьох фанів "Динамо" розпирає від гніву: "Як він може щось вимагати від клубу після того, яких "успіхів" домігся!"

За неофіційними даними, Блохін вважає, що не можна вважати підставою для відставки невиконання наступного пункту в контракті. Звучить він так: "Тренер зобов'язаний докладати всі зусилля для завоювання динамівцями золотих медалей і національного кубка в сезонах 2013/14 - 2015/16, виходу в груповий етап ЛЧ (2012/13 - 2015/16) з наступним подоланням групового етапу і продовженням боротьби як мінімум в Лізі Європи". Мовляв, як довести, що він не докладав зусиль?

З чотирьох років за контрактом Блохін відпрацював півтора. Отже, хоче компенсації за 2,5 року. Раніше повідомлялося, що його зарплата - 3 млн євро на рік. Отже, позовна сума могла б скласти 7,5 млн. Проте джерело у ФФУ повідомив нам, що мова йде про інші цифри. "Мова про 1,5 млн на рік. В євро або доларах, точно не скажу, але точно не в гривнях. Множте на термін, недопрацьований Блохіним, і отримаєте суму, на яку він претендує (виходить 3,7 млн. - Авт.). Прогноз? Якби справа була дохлим, адвокат Блохіна в палату суперечок не звертався б. у подібних випадках є практика позасудового вирішення питань. Скажімо, клуб розлучається з тренером, який за невідпрацьований період міг би отримати мільйон. Йому дають половину цієї суми - і конфлікт вичерпано. Думаю, за такою ж схемою домовляться і тут. Пам'ятайте ситуацію з відходом Сьоміна? Теж адже спочатку йшлося про судовий розгляд. Але в результаті сторони владнали всі між собою. Момент-то делікатний, зачіпає імідж".

"Олег Володимирович звернувся до органів футбольного правосуддя, оскільки вважає своє звільнення незаконним, - підтвердив нам його представник Ілля Скоропашкін. - Про суми говорити не буду, хоча, напевно, розумієте, що вони немаленькі. Блохін був змушений це зробити, оскільки в рамках термінів, відведених для оскарження незаконність звільнення, намагався поспілкуватися з керівництвом клубу, але так нічого і не вийшло. у палату з вирішення спорів він звернувся з повним обсягом вимог, які в таких випадках подаються. Найближча подія, яка може відбутися в справі, це відповідь клубу (відгук або заперечення). "Динамо" повинно його подати до 31 липня. Після цього буде зрозуміло, як клуб бачить ситуацію. Все-таки діалогу не було, цей час буде сприяти тому, щоб сторони знайшли якийсь компроміс".

"Якщо у Блохіна є питання, і для їх вирішення він до мене жодного разу не звернувся, це його право, яке я поважаю. Відповідь буде адекватний, - сказав нам бос "Динамо" Ігор Суркіс. - Скільки він хоче, навіть не цікавився. цим займаються мої юристи. Він же не життя мою хоче, а гроші. Скажу таке. Людина, яка не дав результату, опустив "Динамо" нижче, ніж команда коли-небудь була ... Я адже нічого не придумую. Третє і четверте місце - це його заслуги. І тепер вимагати з рідного, як він декларував, клубу компенсацію ... Значить, я поганий керівник, що не розгледів у ньому, ображати не буду, просто непорядну людину. Мені просто цікаво, як відреагує громадськість. Наскільки я розумію, йому нічого не належить. Буде належить - отримає все до копійки. Але щоб довести це, йому доведеться пройти довгий і важкий шлях. все одно на ньому буде пляма. і, запевняю вас, він нічого не доб'ється, а тільки замаже свою і так зіпсовану репутацію як тренера, який довів команду до рекордних низів. Скільки нам доведеться піднімати її з цього дна, я не знаю. За його "успіхами" спостерігав весь світ. Якби я знав, що у нього така гнилинка, я б скористався правом звільнити його після першого сезону. За контрактом, воно у мене було. Мало того. Він же не розуміє, що його ніхто не звільняв. Йому було запропоновано подати прохання про відставку, і він сам прийняв рішення, що його звільнили. Коротко і ясно. Ось вся складова конфлікту. Повторюся, навіть не дізнавався, яку суму він вимагає. Але якщо він попросить навіть долар, я буду боротися, щоб йому його не сплатили. Втрата грошей мене не лякає, мене цікавить мораль. Він і так зіпсував свою репутацію. Я йому зіпсую її остаточно".


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Сегодня|Спорт
Автор: Люлька Олег