• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
19 травня 2014, 09:56
Ігор Суркіс: "Гравці сприйняли призначення Реброва на ура" //smm.ollcdn.net/img/article/5213/70_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5213/70_tn.jpg Новини Президент "Динамо" - про нового головного тренера клубу
Ребров і Суркіс на прес-конференції. Фото
Ребров і Суркіс на прес-конференції. Фото

Ігор Суркіс: "Гравці сприйняли призначення Реброва на ура"

Президент "Динамо" – про нового головного тренера клубу

Яхотів,щобкомандапішла у відпустку,знаючи,хто їїочолюватиме,- сказав післявчорашньої гриз "Зорею"президент "Динамо" ІгорСуркіс. – Ви,журналісти,дізнаєтеся про цене першими,язаразвже оголосивцекоманді.Все булосприйнятонаура,хлопціаплодувалиі вітали.З сьогоднішньогодняголовнимтренером "Динамо"вважайтеСергіяСтаніславовичаРеброва!

- ІгорМихайлович,що більшевплинулонаваше рішення- трофейабо гра"Динамо" в останніхматчах?
Менебагато хто дорікає,мовляв,обіцяв,щоБлохіностанній з могікан і наступним тренером буде іноземець. Я не заперечую, що говорив це. Але обстановка після відходу Олега Блохіна помінялася на 360 градусів – в тренувальному процесі, в роздягальні, відносно гравців до завдань, які ставлять Сергій Станіславович і його штаб. Хлопці знають, що треба робити, тому що це принесе свої плоди. За короткий період ми побачили результат у фіналі Кубка. Це не чарівник Сергій Станіславович, це тренувалося давно, але чомусь не виконувалося. Значить, головний тренер не міг донести до своїх підопічних, що якщо вони будуть виконувати його вимоги, це дасть результат... Я засмучений, що команда вперше опустилася на те місце, де вона апріорі не може бути. Але якщо ми будемо продовжувати посипати голову попелом, то ніколи не піднімемося вгору. При правильному підході, при стовідсотковій самовіддачі, на яку Сергій Станіславович готовий, навіть іноді на шкоду своїй родині і дітям, команда вийде на новий рівень. А яка це має бути команда – Ребров знає не з чуток, адже грав у команді-зірці 1999 року. Якщо йому вдасться донести це до своїх підопічних, я впевнений, результат буде, і ми всі будемо згадувати той день, коли в нашій країні з'явився ще один легендарний тренер.

- Подробиці контрактуз СергіємРебровим?
- Умови, які повинен виконати головний тренер, – це перше місце, яке дає можливість потрапити в ЛЧ. Якщо команда займає друге місце, але при цьому вона зростає і їй аплодують вболівальники та експерти, у Сергія Станіславовича буде шанс довести свою спроможність, пройшовши кваліфікацію Ліги чемпіонів. Якщо ж цього не відбувається – природно, відбувається зміна головного тренера. Ребров, як раніше і Блохін, і Сьомін, на ці умови погодився. Торік я міг прибрати Блохіна з причини того, що команда опустилася на третє місце, але враховуючи його хвороба, я дав йому можливість продовжити роботу з командою. Будемо вважати, що я не вгадав.

- Ранішезміна тренерівв"Динамо"супроводжувалася активноютрансферною політикою.ЯкбудеприРеброва?
Якщо Сергій Станіславович поставить переді мною завдання купити або відпустити того чи іншого футболіста, це буде виконуватися. Але сьогодні потенціал у "Динамо" такий, що його треба розкрити, а не прагнути накупити нових футболістів, щоб вони знову втрачали час на адаптацію. У Блохіна не вийшло з однієї простої причини: він не зміг знайти спільну мову з футболістами, на покупку яких наполягав. Минулого літа стався унікальний випадок: ми купили всіх п'ятьох гравців зі списку, який склали Блохін разом зі своєю селекційної службою. Але футболістів потрібно було грамотно адаптувати . І тоді б вони грали так, як сьогодні грав Беланда, відбираючи м'ячі у своєму штрафному, а Драгович грав б не з зазором в 20 метрів. Все це потрібно доносити футболістам. І якщо за такий короткий період у Сергія Станіславовича почало виходити, то, я впевнений, у "Динамо" в наступному сезоні буде великий прогрес. А якщо йому потрібно буде, щоб я витративгрошінанових футболістів,тояце із задоволеннямзроблю,був бирезультат.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter