21 Вересня 2014, 18:58  Версія для друку  Відправити другу
×
Гроза авторитетів: "Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар" https://www.segodnya.ua/img/article/5540/38_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5540/38_tn.jpg Новини Луганський клуб завдав чемпіону України першої поразки в поточному сезоні

Гроза авторитетів: "Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар"

Луганський клуб завдав чемпіону України першої поразки в поточному сезоні

Луганська "Зоря", відібравши очки в минулому турі у київського "Динамо", сенсаційно обіграла донецький "Шахтар" у матчі 7-го туру чемпіонату України.

Команди почали поєдинок активно, проте до реальних загроз воротам справа доходила рідко - позначалася погода. Перший небезпечний момент створила "Зоря" - Будковський пробивав головою, але трохи не влучив.

На 9 хвилині Мірча Луческу змушений був бажати вимушену заміну - замість травмованого Кривцова на поле вийшов Ракицький.

В цілому, в першій половині гри луганчани виглядали активнішими, що вилилося в забитий гол перед свистком на перерву. Правда, не обійшлося без помилки з боку суперника - Іван Ордець віддав передачу Фреду, в спину яким дихав суперник. Бразилець у дотик відпасував Каніболоцькому, на якого вже йшов Будковський. Голкіпер вибив м'яч прямо на Малишева, який точним ударом вразив ціль.

В перерві Луческу вирішив поміняти Фреда і випустив на поле Алекса Тейшейру, а вже через 1 хвилин після початку другої 45-хвилинка наставник "Шахтаря" змушений був зробити останню заміну - в єдиноборстві з суперником пошкодження отримав Бернард, хоча зам бразилець був незадоволений своєю заміною, покинувши поле в районі кутового прапорця.

Другий тайм почався з гарного моменту у "Зорі" - Карваваев вийшов майже один на один, проте його удар парирував Каніболоцький. Надалі Караваєв змарнував ще кілька вигідних моментів відзначитися в сьогоднішньому матчі.

На 73-1 хвилині "гірники" мали найреальніший шанс зрівняти рахунок - Олександр Гладкий відгукнувся на навіс від Тайсона, проте його удар прийшовся прямо у воротаря "Зорі".

Кінцівка поєдинку пройшла під акомпанемент атак "гірників", проте зрівняти рахунок їм не вдалося.

"Зоря" здобула першу перемогу над "Шахтарем" з 1993 року, коли двічі в сезоні перегравала "гірників" з рахунком 1: 0

"Шахтар" – "Зоря" - 0: 1
Гол: Малишев (42).

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кривцов (Ракицький, 11), Ордець, Шевчук, Степаненко, Фред (Тейшейра, 46), Бернард (Тайсон, 55), Коста, Адріано, Гладкий.

"Зоря": Шевченко, Каменюка (Ярмаш, 83), Вернидуб, Пилявський, Гнатович, Малишев, Сегбефія, Малиновський (Ліпартія, 67), Караваєв, Любенович, Будковський.

Попередження: Срна (37), Ракицький (89) - Малишев (34), Будковський (66), Сегбефія (90).