21 вересня 2014, 18:58
Гроза авторитетів: "Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар" //smm.ollcdn.net/img/article/5540/38_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5540/38_tn.jpg Новини Луганський клуб завдав чемпіону України першої поразки в поточному сезоні
Фото ФК "Шахтар"

Гроза авторитетів: "Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар"

Луганський клуб завдав чемпіону України першої поразки в поточному сезоні

Луганська"Зоря",відібравши очкивминуломутуріу київського"Динамо",сенсаційнообіграладонецький"Шахтар" у матчі7-готуручемпіонатуУкраїни.

Командипочалипоєдинокактивно,проте до реальнихзагрозворотамсправа доходиларідко-позначаласяпогода.Перший небезпечниймоментстворила "Зоря"-Будковськийпробивавголовою,алетрохи не влучив.

На9хвилиніМірчаЛуческузмушенийбувбажативимушенузаміну- замістьтравмованогоКривцованаполевийшовРакицький.

Вцілому,впершійполовині грилуганчанивиглядалиактивнішими,щовилилосяв забитийголпередсвисткомнаперерву.Правда,не обійшлосябезпомилкиз бокусуперника-ІванОрдецьвіддавпередачуФреду,вспинуякимдихавсуперник.Бразилецьу дотиквідпасувавКаніболоцькому,наякоговжейшовБудковський.Голкіпервибивм'ячпрямонаМалишева,який точнимударомвразив ціль.

ВперервіЛуческувирішивпомінятиФредаі випустивнаполеАлексаТейшейру,авжечерез 1хвилинпісля початку другої45-хвилинканаставник"Шахтаря"змушенийбувзробити останнюзаміну-вєдиноборствізсуперникомпошкодження отримавБернард,хочазамбразилецьбувнезадоволений своєюзаміною,покинувшиполеврайонікутовогопрапорця.

Другийтаймпочався згарногомоментуу "Зорі" -Карваваеввийшовмайжеодиннаодин,проте йогоударпарирувавКаніболоцький.НадаліКараваєвзмарнував щекількавигіднихмоментіввідзначитисявсьогоднішньому матчі.

На73-1хвилині"гірники"малинайреальнішийшансзрівняти рахунок -ОлександрГладкийвідгукнувсянанавісвідТайсона,проте йогоударприйшовсяпрямоу воротаря"Зорі".

Кінцівкапоєдинку пройшлапідакомпанементатак"гірників",проте зрівнятирахунокїм невдалося.

"Зоря"здобула першуперемогунад "Шахтарем"з 1993 року,колидвічів сезоніперегравала"гірників" з рахунком1:0