9 травня 2015, 15:49
"Говерла" забила "Шахтарю" три голи, але програла //smm.ollcdn.net/img/article/6145/6_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6145/6_tn.jpg Новини Команди на двох забили десять голів голів
Фото ФК "Шахтар"

"Говерла" забила "Шахтарю" три голи, але програла

Команди на двох забили десять голів голів

Ужгородська "Говерла" і донецький "Шахтар" порадували уболівальників результативною грою в першому матчі 23-го туру чемпіонату України, забувши на двох десять голів.

Вже до 20-й хвилині першого тайму "гірники" вели в рахунку 3:0 – дублем відзначився Олександр Гладкий і ще один гол на свій рахунок записав Дуглас Коста.

Вболівальники донецького клубу вже почали потирати руки в очікуванні чергового розгрому з хокейним рахунком.

Однак за кілька хвилин до свистка на перерву орендований у київського "Динамо" Дмитро Хльобас один гол відквитав, а на самому початку другої половини гри скоротив відставання "Говерли" до мінімуму. Шоковані таким поворотом подій "гірники" втратили ще одне динамівського вихованця Сергія Мякушка, який зрівняв рахунок – 3:3.

Втім, команда Мірчі Луческу швидко відійшла від такого удару і, видавши ударну кінцівку, зуміла вирвати важливу перемогу в боротьбі за місце в Лізі чемпіонів.

"Говерла" – "Шахтар" – 3:7
Голи: Гладкий (1, 18), Дуглас Коста (13), Гладкий (18), Ракицький (64), Луїс Адріано (76), Степаненко (78), Алекс Тейшейра (90, пен) – Хльобас (41, 47), Мякушко (54).

"Говерла": Коваль, Люлька, Ягодинський (Каверін, 22), Качараба, Шиміч, Мякушко, Райчевіч (Трухін, 74), Акакпо (Лухтанов, 80), Тудос, Хльобас, Фещук.

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Срна, Шевчук (Дентіньо, 46), Ракицький, Марлос (Коваленко, 73), Степаненко, Дуглас Коста (Луїс Адріано, 58), Фред, Тейшейра, Гладкий.

Попередження: Качараба (60), Луїс Адріано (69), Райчевіч (69), Ракицький (83).