4 Травня 2014, 19:02  Версія для друку  Відправити другу
×
"Говерла" розгромила "Волинь" з принизливим рахунком 6:0 https://www.segodnya.ua/img/article/5177/56_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5177/56_tn.jpg Новини Забивши по три голи в кожному з таймів, ужгородці наблизилися до "Волині" у турнірній таблиці

"Говерла" розгромила "Волинь" з принизливим рахунком 6:0

Забивши по три голи в кожному з таймів, ужгородці наблизилися до "Волині" у турнірній таблиці

У матчі 28 туру чемпіонату України "Говерла" розгромила "Волинь". Поєдинок в неділю в Ужгороді завершився з рахунком 6:0.

Команда В'ячеслава Грозного забила по три м'ячі в кожному з таймів. Голи забивали: Шацьких (3), Акакпо (29), Фещук (36), Кочіш (72), Лисицький (75), Шарпар (90 +3).

Після цього матчу в активі "Говерли" стало 25 очок (13-е місце), а у "Волині" залишилося 27 балів (12-е місце).
Повна таблиця чемпіонату України.

"Говерла" - "Волинь" 6:0 (3:0)
Гол: Шацьких (3), Акакпо (29), Фещук (36), Кочіш (72), Лисицький (75), Шарпар (90 +3)
Жовті картки: Буяльський (88) - Шиш (57)
Вилучення: Скоба (65)