• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
29 вересня 2014, 13:33
Гендиректор "Карпат": "В українському футболі створений підпільний синдикат" //smm.ollcdn.net/img/article/5561/43_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5561/43_tn.jpg Новини Ігор Дедишин - про те, кому заносять судді, кишенькову Прем'єр-лігу і хабарі
Ігор Дедишин. Фото ФК "Карпати"
Ігор Дедишин. Фото ФК "Карпати"

Гендиректор "Карпат": "В українському футболі створений підпільний синдикат"

Ігор Дедишин – про те, кому заносять судді, кишенькову Прем'єр-лігу і хабарі

В інтерв'ю програмі "ПроФутбол" генеральний директор "Карпат" Ігор Дедишин прокоментував зняття очок з його клубу, а також розповів про корупцію в українському футболі.

"Ми не будемо платити ці гроші, тому що прийняте рішення незаконне і ангажоване. Я впевнений, що там присутні корупційні та політичні складові. "Карпати" не угодні нікому, – сказав Дедишин. – У Богатінова офіційний оклад становить 5000 гривень, які він стабільно отримує на картку, без збоїв. Все інше – це результат його діяльності в клубі. За певний відсоток матчів є різні винагороди".

"На мою думку, в українському футболі створено цілий підпільний синдикат. У нас є така людина, як Ігор Гатауллін. Ця людина все життя у футболі і за будь-якої влади "в шоколаді". Ця людина завжди випливала там, де найбільше грошей. Розроблена ціла система цього синдикату. За те, щоб виграти справу в Палаті вирішення спорів, потрібно дати хабар. і мені пропонували так вирішити питання на нашу користь, і зовсім недавно це було. Якщо сума спору становить 100 тисяч, то сума хабара деяким футбольним ділкам становить від десяти відсотків і вище".

"Є такі юристи, як Коробко, Скоропашкіна і Лубківський – це серйозна компанія. Через них все вирішується в органах футбольного правосуддя, а контролює ці органи Гатауллін. Глава Палати вирішення суперечок Скворцов – це його ставленик і сусід по кабінету. А на вершині цієї піраміди стоїть пан Попов. По суті, він вирішує всі питання в ФФУ".

"Ви ніколи не чули, що суддям платять гроші? Отримані гроші арбітри також несуть "наверх". Ця система побудована не сьогодні і не вчора. Я впевнений, що ці гроші йдуть прямо до Попова, і він себе чудово почуває, нізащо, за великим рахунком, не відповідаючи. У нас не греби ніякими сумами: 10 тисяч доларів, 20, 50 і навіть 150 тисяч за надважливі матчі".

"Прем'єр-ліга – це просто кишенькова структура "Шахтаря". Це теж треба говорити. Це правда. Я не виключаю, що працівники Прем'єр-ліги на зарплаті в "Шахтарі". Це можна сказати і про багатьох людей в ФФУ, в тому числі і колишніх працівників донецького клубу Попові. Приміром, Луческу захотів, щоб в минулому сезоні "Шахтар" грав з "Карпатами" в п'ятницю, і щоб у цей же день грав дубль, а Прем'єр-ліга по команді все виконала. і коли я дзвоню Петру Іванову і питаю, що вони таке творять, він мені відповідає: "Ти ж за мене не голосував, тому я не буду ваші інтереси відстоювати". Прямим текстом говорить. Як така людина може працювати в футболі?"

"Про те, що у нас футбол подвійних стандартів, навіть ледачий вже не говорить. До різних клубам різне ставлення. До одних з тими ж пунктами регламенту також різне ставлення, залежно від того, до якого клубу вони можуть бути застосовані".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: isport.ua