• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
18 Грудня 2014, 08:18  Версія для друку  Відправити другу
×
Експерт: "Палиця та Климов не зійшлися в ціні за "Чорноморець" https://www.segodnya.ua/img/article/5781/33_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5781/33_tn.jpg Новини "Сегодня" перевіряла чутки про продаж одеського клубу і з'ясовувала, кому це може бути вигідно

Експерт: "Палиця та Климов не зійшлися в ціні за "Чорноморець"

"Сегодня" перевіряла чутки про продаж одеського клубу і з'ясовувала, кому це може бути вигідно

На тлі інформації про жалюгідний фінансовий стан футбольного клубу "Чорноморець" і відхід з команди головного тренера Романа Григорчука одеські вболівальники обговорюють повідомлення про наміри губернатора Одеської області Ігоря Палиці, соратника губернатора Дніпропетровської області та власника "Дніпра" Ігоря Коломойського, купити одеський клуб. Нинішній власник "Чорноморця" Леонід Клімов нібито відмовився від угоди, а тепер у обох зовсім заперечують факт переговорів.

У прес-службі Ігоря Палиці, який свого часу був президентом луцької "Волині", "Сегодня" запевнили, що він навіть не намагався купити клуб. При цьому, за інформацією політолога Геннадія Чижова, переговори йшли, а угода не відбулася лише тому, що не вдалося домовитися про ціну. Цю ж версію підтримало наше джерело в Дніпропетровську, близьке до Коломойського, додавши, що ситуація в українському футболі плачевна – через курс долара в різних клубах накопичилися заборгованості по зарплатах. За словами нашого співрозмовника, "Чорноморець" потрібен навіть не Палиці, а безпосередньо – Коломойському, президенту "Дніпра".

"При правильному менеджменті така покупка дає високі політичні дивіденди", – коментує це політолог Чижов, який теж вважає, що одеський губернатор розраховував купити клуб для свого партнера. "Є й інші зацікавлені в такій покупці, проте вони поки бояться повідомляти про свої наміри тому, що в нашому регіоні політика тяжіє над економікою", – підкреслив експерт. Відзначимо, що Коломойського пов'язують також з клубами Прем'єр-ліги "Волинню" і "Карпатами", а в українській баскетбольній Суперлізі до так званого пулу групи "Приват" відносять шість з 11-ти команд.

ДО ПОБАЧЕННЯ. Тепер уже екс-тренер "Чорноморця" Роман Григорчук в обігу до вболівальників сказав: "Не прощаюся, кажу до побачення, бо вірю в те, що рано чи пізно я повернуся в "Чорноморець". Команда перебуває у відпустці до 12 січня.

У свою чергу фанати вже опублікували відкритий лист уболівальників до президента клубу Климова. У ньому вони звертають увагу на серйозні фінансові труднощі клубу і просять владу міста та області ініціювати розслідування фінансової діяльності керівництва та засновників "Чорноморця". У відповідь на це в. о. голови облради Михайло Шмушкович прокоментував для "Сегодня", що виділяти гроші з бюджету на клуб неможливо, а фінансовими розслідуваннями повинна займатися прокуратура або правоохоронні органи.


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Автори: Ірина Чиркіна, Катерина Фоміна