31 жовтня 2015, 15:58
"Дніпро" в Києві не зміг обіграти "Олімпік" //smm.ollcdn.net/img/article/6632/11_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6632/11_tn.jpg Новини Команда Мирона Маркевича втратила очки в матчі з одним із аутсайдерів
Лео Матос відкрив рахунок, але "Дніпро" не зміг втримати переможний рахунок. Фото ФК "Дніпро"

"Дніпро" в Києві не зміг обіграти "Олімпік"

Команда Мирона Маркевича втратила очки в матчі з одним із аутсайдерів

У матчі13туру української Прем'єр-ліги "Олімпік"і "Дніпро"зіграли внічию.Поєдинок усуботупройшовв Києві на стадіоніім.Банніковаізавішеніз рахунком 1:1.

"Дніпро"відкрив рахунок на36-й хвилинізусиллямиЛеоМатоса.Господарізрівняли рахунокна початку другого тайму:гол на47-й хвилині забивВолодимирТанчик.

Після цього матчув активііде на третьомумісці"Дніпра"стало24 очки.У"Олімпіка"- дев'ятемісце і11очок.