14 Лютого 2015, 18:58  Версія для друку  Відправити другу
×
"Дніпро" здобув вольову перемогу над "Геліосом" https://www.segodnya.ua/img/article/5926/81_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5926/81_tn.jpg Новини У товариському матчі в Туреччині дніпропетровці обіграли харків'ян з рахунком 3: 1

"Дніпро" здобув вольову перемогу над "Геліосом"

У товариському матчі в Туреччині дніпропетровці обіграли харків'ян з рахунком 3: 1

Дніпропетровський "Дніпро" провів черговий спаринг на зборі в Туреччині. У суботу команда Мирона Маркевича в Белеку зіграла з іншим українським клубом – першоліговим "Геліосом" з Харкова.

У першому таймі команди голів не забили, а в другому на 60-й хвилині "Геліос" вийшов вперед. "Дніпро" зумів відігратися і перемогти: голи забивали Євген Селезньов (двічі) і Артем Федецький.

Нагадаємо, що "Дніпро" займає третє місце в Прем'єр-лізі, а "Геліос" йде на дев'ятому місці в Першій лізі.