22 Квітня 2018, 19:08
×
"Динамо" забило чотири голи "Вересу" у чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/11327/68_main.1524413331.png https://www.segodnya.ua/img/article/11327/68_tn.1524413331.png Новини Рівненський клуб не зміг вдруге відібрати очки у киян у Львові
<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Перемога</span> <span>"</span><span>Динамо</span><span>"</span> <span>у Львові</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>Twitter</span></span></p>
Перемога "Динамо" у Львові. Фото Twitter

"Динамо" забило чотири голи "Вересу" у чемпіонаті України

Рівненський клуб не зміг вдруге відібрати очки у киян у Львові

28 тур чемпіонату України з футболу у Львові закрили "Верес" і "Динамо". У лютому цього року рівняни у Львові сенсаційно обіграли киян - 3: 1. Сьогодні "Динамо" переконливо взяло реванш.

Киянам вдалося швидко відкрити рахунок. Шепелєв прийняв м'яч у штрафному майданчику і виклав Гармашу, який пробив у протихід голкіперу.

До кінця тайму динамівці продовжували контролювати хід зустрічі, але вже без небезпечних моментів. А ось після перерви голи посипалися. Мало не в першій атаці Кендзьора навісив в штрафну і Бесєдін голою подвоїв перевагу "Динамо". І майже відразу забив і "Верес". Жуліо Сезар зважився пробити з лінії штрафного і влучив точно в нижній кут. Відповідь "Динамо" була блискавичною. Після кутового дубль оформив Бесєдін.

Міг записати на свій рахунок дубль і Жуліо Сезар, але не реалізував вихід один на один.

А "Динамо" таки забило ще раз. У компенсований час Алібеков віддав відмінний пас на Дерліса Гонсалеса, який поставив жирну крапку в матчі.

"Верес" – "Динамо" – 1: 4

Голи: Жуліо Сезре (51) – Гармаш (14), Бесєдін (47, 63), Гонсалес (90 + 3)