25 Липня 2015, 21:30  Версія для друку  Відправити другу
×
"Динамо" в меншості обіграло "Олімпік" https://www.segodnya.ua/img/article/6349/52_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6349/52_tn.jpg Новини Кияни перемогли 2: 0, Хачеріді і Драгович були видалені

"Динамо" в меншості обіграло "Олімпік"

Кияни перемогли 2: 0, Хачеріді і Драгович були видалені

У матчі другого туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Олімпік". Поєдинок у суботу пройшов на НСК "Олімпійський" у Києві і завершився з рахунком 2: 0.

Відкрив рахунок на 12 хвилині Ярмоленко: прийнявши м'яч на груди після подачі Мораеса, Андрій другим дотиком пробив повз воротаря гостей. На 61-й хвилині Мораес вже сам пробив з лінії штрафного - м'яч від рук воротаря залетів у ворота.

Кияни частину матчу проводили в меншості: на 52 хвилині був вилучений Євген Хачеріді, на 65-й - Александар Драгович. Гості також не змогли дограти поєдинок у повному складі: на 87-й хвилині поле покинув Володимир Танчик.

"Динамо" набрало шість очок і зрівнялася з "Шахтарем". У "Олімпіка" залишилося одне очко.

"Динамо" - "Олімпік" - 2: 0 (1: 0)
Голи: Ярмоленко (12), Мораес (61)
Жовті картки: Драгович (18), Велозу (44), Хачеріді (48), Хачеріді (52), Драгович (65), Рибалка (90 + 6) - Танчик (26), Гошкодеря (40), Тищенко (49), Драченко (58), Танчик (87)
Вилучення: Хачеріді (52, повторне попередження), Драгович (65, повторне попередження) - Танчик (87, повторне попередження)

"Карпати" в кінцівці матчу дотиснули новачка Прем'єр-ліги "Сталь"