25 липня 2015, 21:30
"Динамо" в меншості обіграло "Олімпік" //smm.ollcdn.net/img/article/6349/52_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6349/52_tn.jpg Новини Кияни перемогли 2: 0, Хачеріді і Драгович були видалені
"Динамо" перемогло "Олімпік" 2: 0. Фото

"Динамо" в меншості обіграло "Олімпік"

Кияни перемогли 2: 0, Хачеріді і Драгович були видалені

У матчі другоготуру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Олімпік".Поєдинок усуботупройшовна НСК "Олімпійський" у Києвіі завершився з рахунком2:0.

Відкрив рахунокна12хвилині Ярмоленко: прийнявшим'яч на грудипісля подачіМораеса, Андрійдругим дотикомпробив повзворотаря гостей.На61-й хвилиніМораесвжесампробив з лінії штрафного-м'яч відрукворотарязалетів у ворота.

Кияничастину матчупроводили вменшості:на52хвилині буввилучений ЄвгенХачеріді,на65-й -Александар Драгович.Гості такожне змоглидогратипоєдиноку повному складі:на87-й хвилиніполе покинувВолодимирТанчик.

"Динамо" набралошість очок ізрівнялася з"Шахтарем".У "Олімпіка" залишилосяодне очко.

"Динамо"- "Олімпік"-2: 0(1: 0)
Голи:Ярмоленко (12),Мораес(61)
Жовті картки:Драгович(18),Велозу(44), Хачеріді(48), Хачеріді(52),Драгович(65), Рибалка(90+6)-Танчик(26),Гошкодеря(40),Тищенко (49),Драченко(58),Танчик(87)
Вилучення:Хачеріді(52, повторнепопередження),Драгович(65,повторне попередження)-Танчик(87,повторне попередження)