4 березня 2017, 19:04
"Динамо" в доданий час вирвало перемогу в матчі з "Олімпіком" //smm.ollcdn.net/img/article/9164/90_main_new.1488647087.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/9164/90_tn.1488647087.jpg Новини Гол на 92-й хвилині матчу ударом головою після подачі з кутового забив Артем Бесєдін
"Динамо" - "Олімпік" - 1:0. Фото ФК "Динамо"

"Динамо" в доданий час вирвало перемогу в матчі з "Олімпіком"

Гол на 92-й хвилині матчу ударом головою після подачі з кутового забив Артем Бесєдін

В матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги" Динамо"мінімальнообіграло"Олімпік".ПоєдинокпройшовусуботувКиєвінаНСК"Олімпійський"ізавершивсяз рахунком1:0на користькомандиСергіяРеброва.

Єдинийголнадругій доданійарбітромхвилинізабивАртемБесєдін.20-річнийнападниквдалозігравголовоюпісляподачізкутовогоіпереправивм'ячуворотасуперника.

Післяцьогоматчувактиві"Динамо"стало43очки.У"Шахтаря"на10очокбільшеігравзапасі.У"Олімпіка"залишилося29очок.

Чемпіонат України: розклад, результати і трансляції матчів 20 туру