4 Березня 2017, 19:04  Версія для друку  Відправити другу
×
"Динамо" в доданий час вирвало перемогу в матчі з "Олімпіком" https://www.segodnya.ua/img/article/9164/90_main.1488647087.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/9164/90_tn.1488647087.jpg Новини Гол на 92-й хвилині матчу ударом головою після подачі з кутового забив Артем Бесєдін
<p style="text-align: justify;">"Динамо" - "Олімпік" - 1:0. Фото ФК "Динамо"</p>
"Динамо" - "Олімпік" - 1:0. Фото ФК "Динамо"

"Динамо" в доданий час вирвало перемогу в матчі з "Олімпіком"

Гол на 92 хвилині матчу ударом головою після подачі з кутового забив Артем Бесєдін

В матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги" Динамо "мінімально обіграло" Олімпік ". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на НСК" Олімпійський "і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Сергія Реброва.

Єдиний гол на другій доданій арбітром хвилині забив Артем Бесєдін. 20-річний нападник вдало зіграв головою після подачі з кутового і переправив м'яч у ворота суперника.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 43 очки. У "Шахтаря" на 10 очок більше і гра в запасі. У "Олімпіка" залишилося 29 очок.

Чемпіонат України: розклад, результати і трансляції матчів 20 туру