• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
26 липня 2014, 09:12
"Динамо" перед стартом у чемпіонаті чекає Мбокані і страхує публіку //smm.ollcdn.net/img/article/5397/76_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5397/76_tn.jpg Новини За поразку в Суперкубку "Динамо" спробує реабілітуватися в неділю в поєдинку першого туру проти "Ворскли"
Розминка перед Полтавою. На одній нозі "Ворсклу"
Розминка перед Полтавою. На одній нозі "Ворсклу" . Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

"Динамо" перед стартом у чемпіонаті чекає Мбокані і страхує публіку

За поразку в Суперкубку "Динамо" спробує реабілітуватися в неділю в поєдинку першого туру проти "Ворскли"

Унеділю, через п'ять днів післяпрограшув Суперкубку, "Динамо" спробує реабілітуватисяв матчі першоготуручемпіонату країни.Підгарячіногипідопічних СергіяРебрована"Олімпійському"ризикуютьпотрапитифутболісти "Ворскли". Однакзігнатизлонаполтавцяхкиянамможуть перешкодитикадрові проблеми.Гра"біло-синіх" в обороні іатаціу львівському матчіз "Шахтарем"і так булавкрай слабка, а тутв кожнійз лінійкомандізагрожує втратаключової ланки. Болівколінівивелиз тренувальногопроцесуВидуіМбокані. І хочаРебровдо гри зворсклянисподівається на поверненняобохдо ладу, починатипоєдинок, швидше за все, доведеться зКравцемна вістрі. Є щеодин момент.Як виявилося, МбоканівзагаліпокинувУкраїну, відправившисьнаконсультацію до лікарязбірної Бельгії. До поєдинку з"Ворсклою"повинен бути вКиєві.Протевнинішніх умовахвід'їздлегіонерівз країни, нехай навіть"ненадовго і з обіцянкоюповернутися", ще не означає, що саметакі буде.До речі, коуч"Динамо" напередодні побічно підтвердив, що йогоклуб має наміркомпенсуватипродажІдейєпокупкоюрезультативногофорвардаМДЖуніораМораєша. "Якщовін другийсезонпоспільзабиваєстільким'ячів у чемпіонаті, тоце, напевно, якіснийфутболіст", - говоритьРебров.Завтражкоучнапозиції лівогозахисника, схоже, замістьМакаренковипуститьТремулінаса. Французнапередодні заявив, що ніяких пропозиційбільше не розглядає, апереговори з "Сент-Етьєном" завершені, такяк вінзалишається в "Динамо". Тодіяк21-річний Коваль, якому в боротьбіз ШовковськиміРибкоюскладнорозраховувати на місцеу воротах, навпаки, відкритий до пропозицій. За словамиМаксима, незабаром віноднозначнопідеворенду: "Є варіанти в Німеччині, Англіїі Росії".

"Ворскла", до слова, перші два матчічемпіонату, з "Динамо" і "Шахтарем", завершуватиз нулемочокне має наміру. "Суперникам буденелегко.Ми битимемося, братимемо очки", - обіцяєкоучполтавчанВасильСачко.

Тим часом "Динамо" проявилотурботупро вболівальників.Навсіх домашніхматчахсезонувонибудуть застрахованівіднещасного випадку.Якщонастадіонітакий, не дайБог, станеться, подіюпотрібно зафіксуватинаарені, а ненаступного днязвернутися в страхову. Квитокна футболприцьому – невтрачати.

У"Шахтар" же продовжуютьповертатисявтікачі. Слідом заФредом, повернувсяФеррейра. "Черезтижденьбуду врозташуванні командиу Києві", - це вжесловаДугласаКости.А "Металісту" Сосісталотакстрашночерез події вУкраїні, що він... зновуоб'явивсявтаборі"Атлетико", сподіваючись, що "матрацники" викуплять-таки йогоу харків'ян
.

Усі матчі чемпіонатуУкраїни.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Сегодня|Спорт
АВТОР: Богдан Юрков