2 Квітня 2017, 16:01  Версія для друку  Відправити другу
×
"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Олександрією" https://www.segodnya.ua/img/article/10091/31_main.1491138123.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10091/31_tn.1491138123.jpg Новини У кінцівці зустрічі Андрій Ярмоленко оформив дубль
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Артем</span> <span>Бесєдін</span> <span>вийшов</span> <span>на</span> <span>заміну</span> <span>і</span> <span>вже</spa
Артем Бесєдін вийшов на заміну і вже

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Олександрією"

У кінцівці зустрічі Андрій Ярмоленко оформив дубль

У матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло "Олександрію". Поєдинок в суботу пройшов на стадіоні "Ніка" в Олександрії і завершився перемогою гостей з рахунком 4: 1.

Господарям вдалося вийти вперед вже на другій хвилині матчу, коли Владислав Огиря з-за меж штрафного зарядив прямо в "дев'ятку" воріт Артура Рудька.

У другому таймі Артем Бесєдін вийшов на заміну замість Яремчука і вже через хвилину відзначився забитим голом після передачі Ярмоленка – 1: 1. На 66-й хвилині Денис Гармаш вивів киян вперед. У кінцівці зустрічі Андрій Ярмоленко оформив дубль.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 49 очок (друге місце), у "Олександрії" залишилося 33 очки (п'яте місце).