4 Травня 2015, 18:52  Версія для друку  Відправити другу
×
"Динамо" здобуло найбільшу перемогу в нинішньому чемпіонаті https://www.segodnya.ua/img/article/6131/1_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6131/1_tn.jpg Новини Кияни забили шість голів ужгородській "Говерлі"

"Динамо" здобуло найбільшу перемогу в нинішньому чемпіонаті

Кияни забили шість голів ужгородській "Говерлі"

Київське "Динамо" добилось найбільшої перемоги в нинішньому чемпіонаті. У матчі 22 туру чемпіонату України кияни на своєму полі розгромили "Говерлу" – 6:0.

Уже в перші півгодини динамівці забили чотири м'ячі. Рахунок відкрив Кравець, який після навісу Ленса виграв верхову боротьбу і відправив м'яч головою у сітку. Другий гол організував Ярмоленко, а забив у свої ворота Глушицький. Андрій з меж в штрафний пробив у кут, голкіпер "Говерли" відбив м'яч, але той від ноги Глушицького влетів у ворота. Кравець оформив дубль після прострілу Ленса. А Ярмоленко чітко реалізував пенальті.

Наприкінці тайму голкіпер ужгородців знову виймав м'яч із воріт. Цього разу Кравець асистував, праворуч він прострілив у воротарський, де Сидорчук випередив чотирьох захисників.

Крапку в матчі після перерви поставив потужним ударом Теодорчик, якого забули в штрафній.

"Динамо -" Говерла "- 6:0

Голи: Кравець (12, 28), Глушицький (20 авт), Ярмоленко (30 пен), Сидорчук (41), Теодорчик (63)

Попередження: Акімов (18), Шиміч (51)