• Зирка
  • Сталь Д
11 Березня 2017, 16:04  Версія для друку  Відправити другу
×
"Чорноморець" програв "Сталі", але зберіг місце в топ-6 чемпіонату України https://www.segodnya.ua/img/article/9534/10_main.1489241052.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/9534/10_tn.1489241052.jpg Новини Єдиний гол на 24-й хвилині матчу забив Денис Васін
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Сталь</span><span>"</span> <span>на</span> <span>виїзді</span> <span>обіграла</span> <span>"</span><span>
"Сталь" на виїзді обіграла "

"Чорноморець" програв "Сталі", але зберіг місце в топ-6 чемпіонату України

Єдиний гол на 24 хвилині матчу забив Денис Васін

В матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги "Сталь" мінімально обіграла "Чорноморець". Поєдинок пройшов в суботу в Одесі і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Леоніда Кучука.

Гості забили єдиний гол на 24 хвилині матчу забив Денис Васін: м'яч після спроби вибити від Азацького потрапив в півзахисника "Сталі" і відлетів під поперечину воріт "Чорноморця".

Незважаючи на поразку, "Чорноморець" зберіг місце в топ-шістці за підсумками першого етапу чемпіонату України. В активі одеситів 27 очок, а у "Ворскли" після поразки від "Олімпіка" залишилося 23 очки.

Таким чином, всі учасники топ-6 Прем'єр-ліги визначено: "Шахтар", "Динамо", "Зоря", "Олександрія", "Олімпік", "Чорноморець".