11 березня 2017, 16:04
"Чорноморець" програв "Сталі", але зберіг місце в топ-6 чемпіонату України //smm.ollcdn.net/img/article/9534/10_main_new.1489241052.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/9534/10_tn.1489241052.jpg Новини Єдиний гол на 24-й хвилині матчу забив Денис Васін

"Сталь" на виїзді обіграла "

"Чорноморець" програв "Сталі", але зберіг місце в топ-6 чемпіонату України

Єдиний гол на 24-й хвилині матчу забив Денис Васін

В матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги "Сталь" мінімальнообіграла"Чорноморець".ПоєдинокпройшоввсуботувОдесіізавершивсяз рахунком1:0на користькомандиЛеонідаКучука.

Гостізабилиєдинийголна24хвилиніматчузабивДенисВасін:м'ячпісляспробивибитивідАзацькогопотрапиввпівзахисника"Сталі"івідлетівпідпоперечинуворіт"Чорноморця".

Незважаючинапоразку,"Чорноморець"зберігмісцевтоп-шістціза підсумкамипершогоетапучемпіонатуУкраїни.Вактивіодеситів27очок,ау"Ворскли"післяпоразкивід"Олімпіка"залишилося23очки.

Такимчином,всіучасникитоп-6Прем'єр-лігивизначено:"Шахтар","Динамо","Зоря","Олександрія","Олімпік","Чорноморець".