22 Липня 2016, 19:21  Версія для друку  Відправити другу
×
Бернард став автором першого гола в новому сезоні чемпіонату України https://www.segodnya.ua/img/article/7362/10_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/7362/10_tn.jpg Новини Бразильський півзахисник "Шахтаря" відзначився на третій хвилині матчу з "Зіркою" у першому турі Прем'єр-ліги

Бернард став автором першого гола в новому сезоні чемпіонату України

Бразильський півзахисник "Шахтаря" відзначився на третій хвилині матчу з "Зіркою" у першому турі Прем'єр-ліги

У п'ятницю стартував 26-й чемпіонат України з футболу. У стартовому поєдинку, який розпочався о 19:00, грають донецький "Шахтар" і "Зірка" з Кропивницького, для якої цей поєдинок – перший у вищому дивізіоні за 12 років.

Автором першого голу нового сезону став бразильський півзахисник Бернард, який відкрив рахунок у матчі і вивів "Шахтар" вперед вже на третій хвилині.

За перші 20 хвилин матчу "гірники" нанесли чотири удари по воротах суперника, "Зірка" – жодного.

Сьогодні стартує чемпіонат України: все, що потрібно знати про новий формат