22 Жовтня 2017, 15:51  Версія для друку  Відправити другу
×
Аутсайдери чемпіонату України зіграли внічию https://www.segodnya.ua/img/article/10658/55_main.1508676682.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10658/55_tn.1508676682.jpg Новини "Сталь" і "Чорноморець" обмінялися голами у другому таймі
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Розписали</span> <span>нічию</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>ФК</span> <span>"</span><s
Розписали нічию. Фото ФК "

Аутсайдери чемпіонату України зіграли внічию

"Сталь" і "Чорноморець" обмінялися голами у другому таймі

У Києві на "Оболонь Арені" відбувся матч 13 туру чемпіонату України з футболу. Кам'янська "Сталь" приймала одеський "Чорноморець". Обидві команди знаходяться на самому дні Прем'єр-ліги, тому кожне очко на вагу золота.

Поєдинок завершився результативною нічиєю – 1: 1. Після безгольового першого тайму, команди обмінялися м'ячами на початку другої половини гри.

Гості першими відкрили рахунок. На 52-й хвилині Алассан шикарним пасом зі своєї половини поля знайшов Хобленка, той протягнув м'яч до штрафної і викотив Васіну, який вразив порожні ворота.

Відігралася "Сталь" через десять хвилин. На Кузику сфолили у штрафному і рефері призначив пенальті. Малакян з "точки" потужно пробив у кут.

Міг Малакян оформити дубль у матчі, але "моряків" врятувала штанга.

Нагадаємо, що головний матч 13 туру відбудеться сьогодні на НСК "Олімпійський". "Динамо" приймає "Шахтар". Початок зустрічі о 19:30. Наш сайт проведе
текстову онлайн трансляцію матчу, а також відеотрансляцію поєдинку.