• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
17 Червня 2014, 13:48  Версія для друку  Відправити другу
×
Андрій Русол: "Будь-яка бесіда з футболістом починається з обговорення питання обстановки в країні" https://www.segodnya.ua/img/article/5293/70_main.jpeg https://www.segodnya.ua/img/article/5293/70_tn.jpeg Новини Виконавчий директор "Дніпра" – про Рамосі, Маркевичу і трансферах

Андрій Русол: "Будь-яка бесіда з футболістом починається з обговорення питання обстановки в країні"

Виконавчий директор "Дніпра" – про Рамосі, Маркевичу і трансферах

- Андрію, що спонукало Хуанде Рамоса покинути "Дніпро"?

- Нічого нового тут я не скажу. Хуанде Рамос пояснив це небажанням своєї сім'ї залишатися в Україні у зв'язку з нинішньою політичною обстановкою, а йому самому без неї важко було б тут перебувати. Це основна причина відходу.

- Йому були запропоновані ті ж умови, що були раніше?

- Так. При цьому пропонувався досить тривалий контракт на три роки. Він узяв якийсь час на роздуми і потім дав свою відповідь президенту.

- Практично відразу у команди з'явився новий головний тренер. Наскільки прогнозованою виявилася поява в "Дніпрі" Мирона Маркевича?

- Оскільки у Рамоса закінчувався контракт в кінці чемпіонату, ми готували план "Б" на випадок, якщо він не захоче продовжувати угоду. Певні домовленості з новим головним тренером були, але ми відштовхувалися від остаточного рішення Рамоса.

- Але з самим Хуанде Рамосом ви попередньо вели якісь переговори про підписання нового контракту?

- У цьому не було необхідності. Всі розуміли, і він у тому числі, що потрібно дочекатися закінчення чемпіонату, його підсумків. Він прекрасно знав, що після закінчення чемпіонату ми сядемо за стіл переговорів і обговоримо його подальшу долю. Ми провели зустріч по закінченні сезону, але на жаль чи на щастя, - це покаже час, Хуанде Рамос відмовився надалі очолювати команду.

- Перед підписанням Мироном Маркевичем контракту з клубом ви зустрічалися з ним у вузькому колі спільно з генеральним директором клубу Андрієм Стеценком. Про що йшлося на цій зустрічі і наскільки швидко Мирон Богданович погодився прийняти команду?

- Розмовляли про наш клуб, про його структуру, команду, її цінності, традиції, які у нас є, показали тренувальну базу. Підготували презентацію усіх відділів, наявних у клубі. Вислухали його бажання щось прибрати або додати, бачення розвитку команди, її ігрової моделі. Не знаю наскільки він швидко прийняв для себе рішення, але потім відбулася зустріч з президентом клубу і там всі деталі остаточно були узгоджені.

- Одним із кращих ваших друзів є Руслан Ротань. Можна якось прокоментувати чутки, що він вже однією ногою був у казанському "Рубіні"?

- Так я б не говорив. Ще взимку ми домовлялися про те, що він залишиться в нашій команді і після закінчення кар'єри буде працювати в клубній системі. В кінці сезону у нього відбулася зустріч з Ігорем Валерійовичем Коломойським, де були обговорені всі деталі його майбутнього контракту. У результаті сторони потиснули один одному руки, зараз Руслан приїде і поставить підпис під новою угодою.

- Джуліано повертається до Бразилії, ставши гравцем "Греміо"...

- Так, він дуже сильно хотів поїхати додому і робив все для цього зі свого боку. Я згоден на сто відсотків з Мироном Богдановичем в тому, що якщо гравець не хоче виступати за клуб, то насильно милим не будеш. Все це ми брали до уваги. З Джуліано у нас була довга розмова. Він просив передати президенту, що його бажання – не питання якихось грошей, він не намагався торгуватися з нами про якийсь новий контракті. У Джуліано в Бразилії маленька донька, і у нього було величезне бажання повернутися додому. Я його чудово розумію: після закінчення чемпіонату він місяць був удома і повертатися сюди знову було б важко. Дружина поставила ультиматум, що з дитиною сюди вона не приїде. Я розумію його почуття, що він хотів бути з родиною. З його боку все звучало категорично: він не хотів повертатися, а хотів залишитися в Бразилії.

- Взимку у кількох футболістів "Дніпра", того ж Івана Стрініча, закінчуються контракти. Чи були з ними якісь попередні домовленості про продовження співпраці?

- З приводу Стрініча ситуація на сьогоднішній день така, що ми запропонували йому новий контракт, і він думає над цією пропозицією. Яке Іван прийме рішення, нам невідомо, але це як би наше останнє речення, яке в плані фінансової складової збільшуватися не буде. У плані фінансів завжди повинен дотримуватися якийсь баланс, який не варто переступати. Якщо Іван відмовиться, ми будемо шукати йому заміну. Все дуже просто.

- Чи ведуться зараз переговори з серйозними футболістами, оскільки з тим складом, що є зараз у нас, пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів нереально?

- Переговори ведуться. Але мені, якщо чесно, на сьогоднішній день не зовсім зрозуміло, чи є шанс у будь-якого українського клубу отримати футболіста топ-рівня. Будь бесіда чи то з гравцем, чи то з його агентом починається з обговорення питання обстановки в країні. Більшість людей черпають інформацію з інтернету, телебачення, але не всі розуміють, і в цьому нічого дивного немає, що ця інформація може спотворюватися, якось неправильно подаватися.

- У Мирона Маркевича були якісь побажання точково посилити якісь конкретні позиції?

- Коли ми спілкувалися з приводу його бачення гри "Дніпра", він сказав, що на певних позиціях хотів би бачити гравців з певними характеристиками. Зараз селекційна служба намагається підібрати гравців на ці позиції.

- Можна уточнити - які це позиції?

- Центрального захисника, опорного півзахисника, і по можливості, правого захисника. На останній позиції він хоче бачити гравця більш атакуючого стилю. У нас є там Артем Федецький, який дуже здорово виглядає в плані оборони, але не так добре в наступальних діях.

- Єдина лінія, про яку взагалі не говорить Мирон Маркевич в плані посилення, - нападу, хоча пішли розмови, що там міг з'явитися Марко Девіч. Наскільки це відповідає дійсності?

- Абсолютно не відповідає. Так, насправді Мирон Маркевич задоволений групою атаки, так скажемо, у випадку неухода Жені Коноплянки.

- З цього місця, будь ласка, детальніше. Ігор Валерійович в одному зі своїх останніх інтерв'ю говорив, що Коноплянка швидше за все залишиться, оскільки єдиним на сьогодні серйозно цікавиться їм клубом є "Тоттенхем", але переговори йдуть якось мляво.

- Ми не є господарями цієї ситуації. Господар – сам Женя. У нього немає якоїсь істерики з приводу того, щоб обов'язково покинути клуб. Він всім задоволений тут, він розуміє, що є ключовим гравцем команди. Повинен сказати, що останнім часом в цьому плані він дуже змінився. Женя приймає цей виклик бути лідером, не боїться відповідальності. У нас є певні домовленості. Він каже, що якщо тільки дуже великий клуб приїде за ним, то тільки тоді поїде. Їхати в середні європейські клуби він не має наміру. Є сума відступних, є бажання футболіста. Не кожен клуб маючи кошти на покупку Коноплянки, роздобуде його.


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter