7 травня 2016, 19:46
"Олександрія" зіграє в Лізі Європи //smm.ollcdn.net/img/article/7139/21_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7139/21_tn.jpg Новини Перемігши вдома "Говерлу" (2: 0), команда Володимира Шарана гарантувала собі шосте місце за підсумками чемпіонату
Команда Володимира Шарана гарантувала собі шосте місце за підсумками чемпіонату.

"Олександрія" зіграє в Лізі Європи

Перемігши вдома "Говерлу" (2: 0), команда Володимира Шарана гарантувала собі шосте місце за підсумками чемпіонату

У матчі передостаннього, 25-го туру чемпіонату України "Олександрія" завдала поразки "Говерлі". Матч в суботу на стадіоні "Ніка" в Олександрії завершився з рахунком 2: 0. Ця перемога гарантувала команді Володимира Шарана підсумкове жердині місце і право зіграти в Лізі Європи в наступному сезоні.

"Говерла" забила по голу в кожному з таймів. Голами відзначилися захисник Станіслав Микицей (30-а хвилина) та півзахисник Андрій Запорожан, який реалізував пенальті на 52-й хвилині.

Після цього матчу в активі "Олександрії" стало 35 очок (шосте місце), а у "Говерли", з якої недавно зняли 9 очок, залишилося всього 7 балів (передостаннє місце, якщо вважати зниклий "Металург"