• Сталь Д
26 Листопада 2017, 18:57  Версія для друку  Відправити другу
×
"Олександрія" розгромила "Карпати" в чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/10934/68_main.1511715464.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10934/68_tn.1511715464.jpg Новини Три голи у ворота львів'ян влетіли у другому таймі
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Паламар</span> <span>таки</span> <span>забив</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>ФК</span>
Паламар таки забив. Фото ФК

"Олександрія" розгромила "Карпати" в чемпіонаті України

Три голи у ворота львів'ян влетіли у другому таймі

В 17 турі чемпіонату України з футболу зійшлися команди з другої топ-шістки. "Олександрія" на своєму полі приймала львівські "Карпати".

Перший тайм пройшов без голів, а після перерви олександрійці зусиллями Старенького і Полярус оформили перемогу.

Рахунок був відкритий на 60 хвилині. Старенький пробив низом, Підківка зреагував, але Полярус добив м'яч у сітку.

А на 66 хвилині вже Полярус видав ідеальний пас на Старенького, який забив у порожні ворота.

Крапку в поєдинку поставив Пономар, який переграв львівського воротаря.

"Олександрія" – "Карпати" – 3: 0
Голи: Полярус (60), Старенький (66), Паламар (78)

Раніше в 17 турі пройшло донецьке дербі. "Олімпік" поступився "Шахтарю". У "гірників" дубль оформив Факундо Феррейра, а у "Олімпіка" два голи забив Володимир Прийомов. Відео голів матчу "Олімпік" – "Шахтар" – 2:4.

А сьогодні осічкою "Олімпіка" скористався рівненський "Верес", який вийшов на третє місце в турнірній таблиці. Рівненський клуб впевнено обіграв одеський "Чорноморець" - 3: 1.