21 Жовтня 2017, 18:53  Версія для друку  Відправити другу
×
"Олександрія" та "Верес" обмінялися голами у другому таймі https://www.segodnya.ua/img/article/10657/47_main.1508601231.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10657/47_tn.1508601231.jpg Новини Матч 13 туру Прем'єр-ліги завершився внічию
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>У</span> <span>першому</span> <span>колі</span> <span>теж</span> <span>була</span> <span>нічия</span
У першому колі теж була нічия

"Олександрія" та "Верес" обмінялися голами у другому таймі

Матч 13 туру Прем'єр-ліги завершився внічию

У матчі 13 туру чемпіонату України зустрічалися команди з двох різних шісток – "Олександрія" приймала "Верес".

Після "сухого" першого тайму, команди обмінялися голами в другій половині зустрічі. Гості першими відкрили рахунок. На 63-й хвилині у Морозенка вийшов хороший удар під поперечину. Олександрійці відігралися швидко, на 77-й хвилині Старенький відновив рівновагу. А незабаром господарі залишилися в меншості. Полярус був видалений після другого попередження.

У підсумку, поєдинок завершився з рахунком – 1: 1.

Сьогодні вже був зіграний один поєдинок Прем'єр-ліги
. "Олімпік" вирвав перемогу у "Зірки", яка догравала зустріч удев'ятьох.

Нагадаємо, в центральному матчі 13 туру зустрінуться "Динамо" та "Шахтар". матч відбудеться в неділю, 22 жовтня, на "Олімпійському". Початок матчу - о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

Раніше стало відомо, що в матчі зможуть взяти участь Дентіньо і Євген Хачеріді, які пропустили кілька попередніх зустрічей через травми.

Також повинен повернутися Домагой Віда, який отримав шокуюче розсічення голови в матчі Ліги Європи проти "Янг Бойз". А ось на Сергія Сидорчука Олександр Хацкевич розраховувати не може українець вирушить на обстеження до Іспанії.