• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
20 травня 2014, 09:55
Агент: "Ліга чемпіонів утримає Коноплянку у "Дніпрі" //smm.ollcdn.net/img/article/5216/69_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5216/69_tn.jpg Новини За лідером дніпропетровців вже полюють скаути "МЮ"
Євген Коноплянка. Фото ФК "Дніпро"
Євген Коноплянка. Фото ФК "Дніпро"

Агент: "Ліга чемпіонів утримає Коноплянку у "Дніпрі"

За лідером дніпропетровців вже полюють скаути "МЮ"

СезонвУкраїніпідійшов до кінця.Фани,яких у неділювКиєві зібралосянемало- у столиціграли"Динамо","Зоря","Чорноморець","Карпати","Металіст" і"Ворскла",нарадощахвлаштувалифаєроунаПішохідномумосту.Слідом заРебровим,якийстав повноціннимкоучем"Динамо",відприставки.О."позбувсяіРахаевв"Металісті".Авласник "Дніпра"Коломойськийзапропонував продовжитиконтрактРамосу.Тойвзявпаузунароздуми,хоча напередодніпід час святкування"срібла"вже видавтост -"піднятися вЧУрядком вище".

Чи зможуть наші клуби, враховуючи ситуацію в країні, посилитися влітку на трансферному ринку? "Наскільки я знаю, робота над залученням новачків нині йде. Сподіваюся, що в країні все заспокоїться, і трансферне вікно клуби будуть використовувати по повній, – сказав нам агент ФІФА Михайло Гулордава. – Просто деякі команди раніше і так вже достатньо зміцнилися. Наприклад, "Динамо". У "Шахтаря" також футболістів на два склади. Але, як завжди, у "гірників" будуть точкові придбання. А от серйозно посилюватися повинен "Чорноморець", адже брати участь в ЛЄ з тим складом, який у них є, буде важко. Але найактивнішим покупцем повинен бути "Дніпро". Якщо передня лінія у них в нормі, то по захисту виникають проблеми, які потрібно вирішувати. Звичайно, можна грати і наявною обоймою, але тут питання, що за завдання ставлять перед собою дніпряни – просто взяти участь в ЛЧ або добитися доброго результату. Україна в финансовому плані – не задвірки Європи. Тим більше, в Німеччині, Іспанії, Італії є свої економічні проблеми. Наші клуби створюють гарні умови для роботи. Якщо ситуація заспокоїться, то багато гідних легіонерів будуть йти в український чемпіонат".

На думкуГулордави,не варто очікувативлітку ігучних трансферівзЧУ."ЗаразвУкраїнієдва футболісти,якімають стабільнийпопит уЄвропі?-КоноплянкаіЯрмоленко,- говоритьагент.-Але цідвафутболіста нежадаютьгрошей.Якщо вонипідуть,тозроблять цекрасиво, із вдячністю доклубу.І тільки в томувипадку,якщо клубзахоче їхпродати.Не знаю, чи підевліткуКоноплянка,коли йогокомандавперше вісторії вийшлав ЛЧ.Чомусь мені здається,що вліткуЖенязалишиться,апідевзимку.

З Ярмоленко ситуація схожа. В "Динамо" новий головний тренер. З Ребровим у гравців нормальні взаємини, є взаємна підтримка. До того ж у цьому сезоні від "Динамо" багато чого чекають".

До слова, на останньому матчі "Дніпра" на трибунах помітили скаутів "МЮ". При цьому, за повідомленням англійських ЗМІ, інтерес до Коноплянки ущух у "Ліверпуля", в який взимку Женя дивом не перейшов. Тепер їх трансферна мета-гравець "Саутгемптона" Лаллана. "Ми й самі поки не знаємо, чому вірити. Але якщо звертати увагу на все, що пишуть в інтернеті, то голова кругом піде, – поділився з нами батько футболіста Олег Коноплянка. – Всі розуміють, що Женя амбітний футболіст. Думаю, вся Україна хоче, щоб він вже зараз пішов. Чи не з-за того, що в "Дніпрі" йому якось не так, а щоб наш футболіст грав в серйозних європейських чемпіонатах. Але поки конкретно сказати нічого я не можу. Зараз все тільки починається. чи може вплинути участь "Дніпра" в ЛЧ на бажання Жені залишитися? Все може бути
".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
АВТОР: Литвиненко Ігор