10 Травня 2015, 21:33  Версія для друку  Відправити другу
×
"Дніпро" вдома всуху програв "Зорі" https://www.segodnya.ua/img/article/6146/93_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6146/93_tn.jpg Новини Команда Мирона Маркевича втратила очки в матчі з "Зорею" і практично втратила шанси на Лігу чемпіонів

"Дніпро" вдома всуху програв "Зорі"

Команда Мирона Маркевича втратила очки в матчі з "Зорею" і практично втратила шанси на Лігу чемпіонів

У матчі 23 туру української футбольної Прем'єр-ліги "Дніпро" програв "Зорі". Поєдинок у неділю на "Дніпро-Арені" у Дніпропетровську завершився з рахунком 2:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. На 27-й хвилині відзначився півзахисник Дмитро Хомченовський, а на 43-й – нападаючий Філіп Будковський.

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 40 очок (четверте місце). У "Дніпра" залишилося 50 очок (третє місце). Команда Мирона Маркевича серйозно ускладнила собі боротьбу за зону Ліги чемпіонів.